Siparişleri 24 saat içinde göndermeyi hedefliyoruz, ancak daha yoğun zamanlarda teslimat, siparişin verilmesinden itibaren 2 iş günü sürebilir (sipariş üzerine yapılan ürünlerin gönderilmesi 3 iş gününe kadar sürebilir). Öngörülemeyen herhangi bir nedenle teslimatta gecikme olursa, siparişiniz verildiğinde bilgilendirileceksiniz.

Türkiye içinde iade

Doktor Et ürünlerinin çoğu el yapımıdır, bu nedenle her parçanın karakterine katkıda bulunan hafif düzensizlikler olabilir.
Siparişinizle ilgili herhangi bir sorun olması durumunda satın aldığınız ürünü ambalajını açmadan/yok etmeden/tahrip etmeden iade edebilirsiniz, lütfen en kısa sürede müş[email protected] adresine adınızı, sipariş numaranızı ve açıklamanızı belirterek mail atarak iletişime geçin. konunun. Bu e-postada, ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklamanız beklenmektedir. Doktor Et bu e-postayı aldıktan sonra ürünü nereye ve nasıl iade edeceğinizi size bildirecektir. Bu bilgileri size gönderdikten sonra iade etmek istediğiniz ürünü orijinal ambalajında ​​yerleştirip dilediğiniz kargo ile gönderebilir veya belirtilen adrese elden teslim edebiliriz. Kargo ile gönderiyorsanız, hangi kargo firması ile teslim ettiğinizi müş[email protected] üzerinden bize bildirmeniz gerekmektedir.
Üründe gerçek bir kusur varsa, değişim veya para iadesi için satın alma tarihinden itibaren 14 gün içinde iade yapılabilir.
Ürün ve ambalajında ​​herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahribat, yırtılma, kullanım ve diğer koşulların tespit edilmesi ve ürün müşteriye teslim edildiği şekliyle iade edilememesi durumunda ürün iade edilemez. Ürün kullanılmamış ve orijinal ambalajında ​​iade edilmelidir. İlk iade nakliye masrafları müşteri tarafından karşılanır ve iade kabul edilen bir şikayetten kaynaklanıyorsa iade edilir. Bu nedenle müşterilerimizden kargo fişinin bir kopyasını göndermelerini rica ederiz.
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Üründe herhangi bir hasar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürünü teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini eksiksiz olarak yerine getirdiğini kabul ettiğinizi kabul ettiğinizi unutmayınız.
Ürün bize ulaşana kadar müşterinin sorumluluğundadır, bu nedenle sigortalı bir kurye kullanmanızı öneririz. İade edilen ürünü alıp incelediğimizde ve herhangi bir temerrüt olduğunu kabul ettiğimizde, aynı yenisi gönderilecek veya geri ödeme tutarı, başlangıçta siparişi vermek için kullanılan aynı kart bilgilerine aktarılacaktır. Geri ödemeler 10 iş günü içinde işleme alınacaktır. Değişim tercih edilirse ve aynı ürün artık stokta yoksa benzer bir ürün teklif edilecektir.
İade Edilmeyen Ürünler

İndirimli ürünleri, kişiselleştirilmiş ürünleri veya hediye kuponlarını iade edemeyiz.

Yukarı git